• GRUPA DEKARSKA MAR-BUD KRÓLEWSKA 42 05-822 MILANÓWEK k. Warszawy
  • Telefon: (22) 724-81-47
  • milanowek@grupadekarska.pl
  • GRUPA DEKARSKA MAR-BUD KRÓLEWSKA 42 05-822 MILANÓWEK
  • Telefon: (22) 724-81-47
  • milanowek@grupadekarska.pl

25 lat firmy MAR-BUD GRUPA DEKARSKA

Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku. Główną dziedziną naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów pokryciowych, a także świadczenie usług blacharsko-dekarskich.

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pokryć dachowych.

Od początku postawiliśmy na wysoką jakość zarówno sprzedawanych materiałów jak i świadczonych usług.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie (tytuły mistrzowskie) i certyfikaty od producentów zdobyte na szkoleniach, a przede wszystkim szczycą się wieloletnią praktyką.

Polecane przez nas materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł - wyłącznie od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów odpowiednimi certyfikatami i atestami zgodnymi z krajowymi normami.

Od czasu powstania naszej firmy nawiązaliśmy wiele kontaktów, które przyniosły owocną współpracę z różnymi firmami z branży budowlanej, zarówno producentami, deweloperami jak i małymi przedsiębiorstwami zajmującymi się m.in. wykonywaniem pokryć dachowych. Działamy głównie na rynku lokalnym, czyli na terenie województwa mazowieckiego.

Naszymi kontrahentami są zarówno duże koncerny jak i osoby fizyczne.

Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm, które rozpoczęły układanie pokryć dachowych ze skandynawskich dachówek blaszanych.

Doświadczenie zdobyte przez lata praktyki sprawia, że żaden dach nie jest nam straszny.

Chętnie doradzamy naszym klientom i pomagamy w wyborze rodzaju pokrycia najodpowiedniejszego zarówno pod względem istniejącej konstrukcji jak i możliwości finansowych klienta. Jesteśmy firmą rozwijającą się. Z roku na rok przybywa nam kontrahentów.

Pragniemy zaprosić państwa do współpracy. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy ofertę na wybrany asortyment. W celu zapoznania państwa z całą naszą bogatą ofertą oraz negocjacji indywidualnych rabatów cenowych zapraszamy do naszego punktu handlowego przy ul. Królewskiej 42 w Milanówku, jak i również do punktu handlowego w Chylice Kolonia (Jaktorów) ul. Warszawska 90. Od roku 2007 nasza firma działająca pod nazwą "Mar-Bud" tworzy oddział grupy zakupowej GRUPA DEKARSKA tym samym zmieniając nazwę na Grupa Dekarska Mar-Bud.

Nasza Firma jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy co świadczy o naszej fachowości.

Gwarantujemy uczciwość oraz rzetelność we współpracy.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o uczciwą konkurencję. Przytłaczająca ilość i różnorodność produktów na rynku sprawia problem z wyborem tego właściwego materiału na dach. Dokładamy z naszej strony wszelkich starań, aby przekonać klienta do właściwego wyboru.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Podkowa Leśna, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Mszczonów, Międzyborów, Warszawa, Janki, Nadarzyn, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Stare Babice, Wiskitki.

Zapraszamy do współpracy z poważaniem właściciele firmy Maria i Witold Boguszewscy

Nasi klienci

  • Klienci indywidulani
  • Firmy
  • Dekarze
  • Instytucje publiczne