• Grupa dekarska MAR-BUD
Grupa Dekarska Milanówek k. Warszawy, Pruszków
  • Grupa Dekarska Boguszewscy
Grupa Dekarska Jaktorów
Ponad 30 lat doświadczenia w branży dekarskiej i pokryć dachowych

Tekst pozycjonerski na stronie głównej

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów związanych z pokryciami dachowymi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pokrycia dachowe betonowe, bitumiczny, blaszane oraz ceramiczne. Nasza firma od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami pokryć dachowych na rynku. Jeżeli poszukujecie państwo firmy, w której możecie zaopatrzyć się kompleksowo w pokrycia dachowe, lub szukacie przedsiębiorstwa które wykona wam świadczenia usług blacharsko-dekarskich, to bardzo dobrze trafiliście – serdecznie zapraszamy do naszej firmy. Nasza firma Mar-Bud powstała w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym, a naszą główną działalnością jest od tego czasu sprzedaż hurtowa, oraz detaliczna materiałów pokryciowych, oraz wykonywanie usług blacharsko-dekarskich, takich jak krycie dachów, a nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Warszawy, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa. W roku dwa tysiące siódmym nasza firma otworzyła oddział grupy zakupowej Grupa Dekarska i jednocześnie zmieniła nazwę na Grupa Dekarska Mar-Bud. Rozwijając cały czas swoją działalność z hurtowni oferującej pokrycia dachowe, oraz krycie dachów, przekształciliśmy się także w profesjonalną firmę świadczącą usługi doradcze, techniczne, a także jesteśmy w stanie koordynować, wszystkie działania związane z dekarzami na państwa potrzeby.

W chwili obecnej śmiało już możemy powiedzieć, że nasze trzydziestoletnie doświadczenie w branży pokryć dachowych, pozwala nam w sposób profesjonalny zaproponować państwu pełny zakres materiałów niezbędnych do wykonania dachu.

Mówi się, że każdy dom potrzebuje solidnego fundamentu i to na pewno jest prawda, ale jednocześnie jeżeli dom, nie miałby porządnego dachu, to na nic zdałby się solidny fundament i reszta konstrukcji domu, dlatego dachy są tak ważne w przypadku każdego budynku zarówno mieszkalnego jak i technicznego. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować państwu zarówno usługi blacharsko-dekarskie, jak i dobór najlepszych materiałów akurat do realizacji państwa projektu.

Przez lata naszej pracy, udało nam się wypracować niesamowite warunki z naszymi dostawcami, dlatego w chwili obecnej możemy powiedzieć, że współpracujemy tylko z najlepszymi producentami materiałów pokryciowych, a także świadczymy usługi wykonawstwa na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu że nasza firma ma tyle lat doświadczenia na rynku pokryć dachowych, możemy zaoferować państwu wymianę naszych doświadczeń, a naszym partnerom możemy zaproponować materiały o wysokiej jakości, fachowe doradztwo naszych przedstawicieli handlowych, wspólną promocję, jak również wsparcie na każdym etapie współpracy.

W obecnym świecie technologie bardzo szybko idą do przodu, producenci wypuszczają na rynek różnego rodzaju nowe pokrycia dachowe, a my ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zweryfikować zasadność ułożenia konkretnego pokrycia dachowego na państwa dachu, oraz zaproponować różne alternatywy, zarówno z powodu cenowego jak i technicznego. Jesteśmy także w stanie zaproponować państwu wykonanie najlepszego dachu niezależnie, czy jesteście państwo mieszkańcami Warszawy czy innych okolicznych miejscowości takich jak na przykład Grodzisk Mazowiecki, Pruszków czy Żyrardów, gdyż solidne wykonanie konstrukcji dachowej jest gwarancją długowieczności każdego budynku. W naszej ofercie są najlepsze materiały i wykonawstwo szczególnie jeśli zależy państwu na czasie, a jednocześnie jakości i dobrym wykonaniu dachu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Współpracujemy z producentami

Grupa Dekarska MAR-BUD
Grupa Dekarska MAR-BUD
z siedzibą w Milanówku

Grupa Dekarska
Grupa Dekarska MAR-BUD Maria Boguszewska
ul.Królewska 42
05-822 Milanówek
PN - PT 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Okres zimowy (listopad - luty)
PN - PT 7:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Grupa Dekarska  Boguszewscy
Grupa Dekarska Boguszewscy
z salonem sprzedaży w Jaktorowie

Grupa Dekarska
Grupa Dekarska Boguszewscy Witold Boguszewski
ul. Żyrardowska 19 c
96-313 Kolonia Jaktorów
PN - PT 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Okres zimowy (listopad - luty)
PN - PT 8:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności