• Grupa dekarska MAR-BUD
Grupa Dekarska Milanówek k. Warszawy, Pruszków
  • Grupa Dekarska Boguszewscy
Grupa Dekarska Jaktorów
Ponad 30 lat doświadczenia w branży dekarskiej i pokryć dachowych

O Nas

O Firmie

Pokrycia dachowe
– sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów pokryciowych
– kompleksowe usługi dekarskie

Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, zakładając firmę pod nazwą MAR-BUD Dachy Milanówek. Główną dziedziną naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów pokryciowych, a także świadczenie usług blacharsko-dekarskich tj. krycie dachów w obrębie takich miejscowości jak Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Warszawa.

Od roku 2007 nasza firma działająca pod nazwą „Mar-Bud” tworzy oddział grupy zakupowej GRUPA DEKARSKA tym samym zmieniając nazwę na Grupa Dekarska Mar-Bud. Grupa Dekarska to nie tylko hurtownia oferująca pokrycia dachowe i krycie dachów ale przede wszystkim profesjonalna obsługa doświadczonych handlowców, doradców technicznych i koordynatorów ściśle współpracujących z dekarzami dla których dachy są pasją.

30-letnie doświadczenie w tej branży pozwala nam w sposób profesjonalny zaproponować Państwu pełen wachlarz materiałów niezbędnych do wykonania powierzonego nam dachu.

Od 2012 roku możemy również szerzyć naszą działalność pod nazwą Grupa Dekarska BoguszewscyDachy Jaktorów. Oficjalne otwarcie nowego salonu sprzedaży oraz magazynu przy ul. Żyrardowskiej 19c w Jaktorów-Kolonia miało miejsce we wrześniu 2020.

Szeroka gama dostępnych materiałów oferowanych przez producentów jest przez nas sprawdzona, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania jeśli chodzi o dachy i dobór materiałów na dach, a co więcej wykonać go w sposób „fachowy” udzielając przy tym kilkuletniej gwarancji.

Grupa Dekarska to przede wszystkim firma rodzinna.

Od początku postawiliśmy na wysoką jakość zarówno sprzedawanych materiałów jak i świadczonych usług. Doświadczenie zdobyte przez lata praktyki sprawia, że żaden dach nie jest nam straszny.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie (tytuły mistrzowskie) i certyfikaty od producentów zdobyte na szkoleniach, a przede wszystkim szczycą się wieloletnią praktyką.

Polecane przez nas materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł – wyłącznie od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów odpowiednimi certyfikatami i atestami zgodnymi z krajowymi normami.

Od czasu powstania naszej firmy nawiązaliśmy wiele kontaktów, które przyniosły owocną współpracę z różnymi firmami z branży budowlanej, zarówno producentami, deweloperami jak i małymi przedsiębiorstwami zajmującymi się m.in. wykonywaniem pokryć dachowych. Działamy głównie na rynku lokalnym, czyli na terenie województwa mazowieckiego.

Naszymi kontrahentami są zarówno duże koncerny jak i osoby fizyczne.

Chętnie doradzamy naszym klientom i pomagamy w wyborze rodzaju pokrycia najodpowiedniejszego zarówno pod względem istniejącej konstrukcji jak i możliwości finansowych klienta. Jesteśmy firmą rozwijającą się. Z roku na rok przybywa nam kontrahentów.

Pragniemy zaprosić państwa do współpracy. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy ofertę na wybrany asortyment. W celu zapoznania państwa z całą naszą bogatą ofertą oraz negocjacji indywidualnych rabatów cenowych zapraszamy do naszego biura przy ul. Królewskiej 42 w Milanówku, jak i również do naszego salonu handlowego w Jaktorowie przy ul. Żyrardowskiej 19 C.

Nasza Firma jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, co świadczy o naszej fachowości.
Gwarantujemy uczciwość oraz rzetelność we współpracy.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej o uczciwą konkurencję. Przytłaczająca ilość i różnorodność produktów na rynku sprawia problem z wyborem tego właściwego materiału na dach. Dokładamy z naszej strony wszelkich starań, aby przekonać klienta do właściwego wyboru.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Brwinów, Podkowa Leśna, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Mszczonów, Międzyborów, Warszawa, Janki, Nadarzyn, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Stare Babice, Wiskitki.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem właściciele firmy:
Maria i Witold BoguszewscyGRUPA DEKARSKA

Grupa Dekarska jest ogólnopolską siecią hurtowni pokryć dachowych, która opiera swoje działanie na wzajemnym zaufaniu. Współpraca pomiędzy firmami z wieloletnią tradycją to więcej możliwości i szybszy rozwój każdej z nich. Ważnym elementem działalności Grupy jest wzajemne wspieranie się i stała wymiana doświadczeń.

Misją Grupy Dekarskiej jest motywowanie branży dekarskiej do dynamicznego rozwoju. Dlatego wspieramy naszych członków w prowadzonej przez nich działalności.

Idea wspólnych zakupów narodziła się w 2006 roku i na początku działalność miała charakter nieformalny. Akt założycielski firmy Grupa Dekarska Sp. z o.o. został podpisany w 2007 roku od tego czasu nieprzerwanie Spółka dynamicznie się rozwija. Jest to obecnie jedna z najdłużej działających grup zakupowych z branży pokryć dachowych działających na polskim rynku. W skład Grupy Dekarskiej wchodzą małe i średnie firmy rodzinne z terenu całej polski specjalizujące się w sprzedaży i wykonawstwie pokryć dachowych.

Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów pokryciowych oraz świadczymy usługi wykonawstwa na najwyższym poziomie.

Grupa Dekarska zapewnia swoim partnerom nie tylko materiały o wysokiej jakości ale też wymianę doświadczeń, wspólną promocję czy chociażby wspólna produkcję ubrań dekarskich.

Pod szyldem Grupy Dekarskiej obecnie działa 11 hurtowni materiałów dachowych z terenu województw: łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego.

Naszym strategicznym celem jest rozwój Grupy Dekarskiej tak, by w najdalszych zakątkach naszego kraju umożliwić skorzystanie klientom z serwisu obsługi jaki oferuje Grupa Dekarska oraz zapewnić montaż pokryć dachowych na najwyższym technicznie poziomie.

Pragniemy by w naszych szeregach znalazły się małe i średnie firmy oferujące materiały pokryć dachowych wraz z usługą ich montażu.

Działamy w myśl naszego hasła:

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

I w myśl tego hasła chcemy wspólnie umocnić naszą pozycję na polskim rynku.

Grupa Dekarska zaprasza do współpracy.

Grupa Dekarska – pokrycia dachowe – montaż i renowacja

Współpracujemy z producentami

Grupa Dekarska MAR-BUD
Grupa Dekarska MAR-BUD
z siedzibą w Milanówku

Grupa Dekarska
Grupa Dekarska MAR-BUD Maria Boguszewska
ul.Królewska 42
05-822 Milanówek
PN - PT 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Okres zimowy (listopad - luty)
PN - PT 7:00 - 16:00
Sobota - nieczynne

Grupa Dekarska  Boguszewscy
Grupa Dekarska Boguszewscy
z salonem sprzedaży w Jaktorowie

Grupa Dekarska
Grupa Dekarska Boguszewscy Witold Boguszewski
ul. Żyrardowska 19 c
96-313 Kolonia Jaktorów
PN - PT 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Okres zimowy (listopad - luty)
PN - PT 8:00 - 16:00
Sobota - nieczynne
Grupa Dekarska - 15 lat doświadczenia w pokryciach dachowych

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności